This page is a supplementary page of the opening page. Click the button to get back.
POWERPASS

ČASTÉ DOTAZY A ODPOVĚDI

SMLOUVA A FAKTURA

Jak a v jaké podobě bude podepisována smlouva MSP mezi Elli a zákazníkem?

Nepodepisuje se fyzická smlouva. Smlouva se potvrzuje digitálně při registraci zákazníka. Když se uživatel registruje, musí souhlasit se Smluvními podmínkami.

Mohu k jednomu vozidlu aktivovat více smluv?

Zvláštní nabídky poskytované pro vozidla ENYAQ iV jsou omezeny na jedno využití. Zvýhodněnou smlouvu lze proto aktivovat pouze jednou na jedno vozidlo.

Jak obdržím faktury a kde je mohu najít?

Zákazník obdrží 1 fakturu měsíčně za všechny platby provedené v předchozím měsíci. Faktura vám bude zaslána na váš e-mail a lze ji také vidět v aplikaci.

Vyprší smlouva automaticky po 12 měsících?

Ano, smlouva vyprší po uplynutí 12 měsíců.

Co má zákazník dělat, pokud nevidí své faktury?

Pokud zákazník neobdrží fakturu do své e-mailové schránky do 5. dne v měsíci, je třeba zkontrolovat, zda má v adresáři povolen příjem zpráv z e-mailové adresy noreply@powerpass.notifications.elli.eco. Pokud ani tak neobdrží fakturu, je třeba kontaktovat zákaznickou podporu. Kontaktní informace naleznete na RFID kartě nebo v aplikaci.

Proč mi na faktuře chybí nabíjení?

Na vaší faktuře může chybět některé nabíjení, protože ještě nebylo řádně zpracováno poskytovatelem energie. Pokud je nabíjení zpracováno v průběhu následujícího měsíce (měsíců), bude zahrnuto v další dostupné faktuře.

Je smlouva o nabíjení vázána na vozidlo nebo na zákazníka?

Smlouva je vázána na zákazníka a zůstává zákazníkovi.