This page is a supplementary page of the opening page. Click the button to get back.
POWERPASS

ČASTÉ DOTAZY A ODPOVĚDI

NABÍJENÍ PROSTŘEDNICTVÍM APLIKACE

Co má zákazník dělat, pokud se mu nedaří ověření u stanice?

1. V aplikaci Powerpass zkontrolujte, zda máte aktivované předplatné a zda máte RFID kartu spárovanou a nastavenou jako výchozí pro nabíjení.

2. RFID kartu přidáte následovně: Přejděte do části Moje karty Powerpass → Vyberte tlačítko + v pravém horním rohu obrazovky → Na výzvu aplikace zadejte kód vaší RFID karty, který najdete na její zadní straně.

3. RFID kartu vyberete jako výchozí pro nabíjení následovně: Přejděte do části Moje karty Powerpass → Přejetím vyberte požadovanou RFID kartu → nastavte kartu jako výchozí pro nabíjení

4. Pokud je vaše předplatné aktivní a vaše RFID karta je úspěšně spárována a aktivována, kontaktujte zákaznickou podporu. Kontaktní informace naleznete na RFID kartě nebo v aplikaci.

Mohu se přihlásit na více zařízeních?

Ano, je možné přihlásit se jedním účtem k více zařízením.

Co má zákazník dělat, pokud nevidí historii nabíjení?

Pokud se dokončené nabíjení nezobrazí okamžitě, probíhá stále jeho zpracování na úrovni mezi provozovatelem nabíjecí stanice a poskytovatelem MSP. Vyčkejte prosím do druhého dne. Pokud ani druhý den nejnovější nabíjení nevidíte, kontaktujte zákaznickou podporu. Kontaktní informace naleznete na RFID kartě nebo v aplikaci.